معرفی کلینیک

25419

با توجه به شیوع بالای بیماریهای گوارش و کبد شامل سرطان های گوارشی، کبد چرب، بیماری ریفلاکس یا برگشت محتویات معده به مری، زخم معده و اثنی عشر، سندرم روده تحریک پذیر و بیماریهای التهابی روده، هپاتیت های ویروسی مزمن B و C ، بر آن شدیم با تاسیس مرکزی مجهز جهت ارایه خدمات باکیفیت بالا و استفاده از تکنولوژی روز دنیا به مردم استان، استانهای مجاور و حتی کشورهای  همسایه همت نماییم. با راه اندازی این مرکز نه تنها از ارجاع بیماران به تهران جلوگیری شده بلکه باعث ارجاع بیمار از استانهای مجاور و حتی کشورهای حاشیه دریای خزر به رشت خواهد گردید.

کلینیک فوق تخصصی گوارش و کبد گیلان در رشت خیابان امام خمینی روبروی پارک علم و فناوری نرسیده به میدان دکتر حشمت در فضایی بالغ بر 2300 مترمربع زیربنا داشته که تا 3400 متر قابل افزایش می باشد با استفاده از معماری نوین و مطابق با استانداردهای جهانی ساخته که با استفاده از جدیدترین دستگاههای تشخیص زودرس سرطانهای گوارشی جهت تشخیص و درمان بموقع سرطانهای گوارشی و سایر بیماریهای گوارش و کبد  راه اندازی گردیده است.

این مرکز از بخش هایی شامل اتاق معاینه بیماران، بخش شیمی درمانی، بخش آندوسکوپی، کولونوسکوپی و دستگاه دابل بالون انتروسکوپی جهت دیدن تمام طول دستگاه گوارش خصوصاً روده باریک را میسر می نماید ، آندوسونوگرافی برای تشخیص بیماریهای پیچیده دستگاه گوارش ، ERCP ، فیبرواسکن، کپسول آندوسکوپی، PH متری وایرلس و مانومتری دستگاه گوارش،  UBT و HPT ، کولون هیدروتراپی، اکسیژن ساز و Vacuum و هوای فشرده مرکزی ..... می باشد. شایان ذکر است که بعضی از این خدمات برای اولین بار در استان گیلان ارایه گردیده است.

همچنین این مرکز دارای بخش های اداری، نمازخانه، داروخانه (جهت ارایه داروهای فوق تخصصی گوارش و کبد) ، سونوگرافی، آزمایشگاه دارای بخش های میکروب شناسی، بیوشیمی، ایمونولوژی و پاتولوژی، PCR و 130 پارکینگ طبقاتی اختصاصی جهت ارائه خدمات به بیماران مراجعه کننده می باشد.

لازم به ذکر است که این مرکز علی رغم هسته تخصصی خود در زمینه گوارش، برای تکمیل فرآیند تشخیصی خود از چند تخصص مرتبط با گوارش نیز دعوت به همکاری نموده است که از جمله این تخصص ها عبارتند از تغذیه،  زنان و زایمان، رادیولوژی، داخلی.

در ضمن در تجهیز این مرکز از برندهای معتبر و صاحب نام دنیا استفاده شده است.

ارتباط با ما:

رشت ، خیابان امام خمینی ، نرسیده به میدان حشمت ، ساختمان آرسن
کلینیک فوق تخصصی گوارش و کبد گیلان

تلفن تماس : 2-32346401-013


© 2017 تمام حقوق این سایت برای کلینیک فوق تخصصی گوارش و کبد گیلان محفوظ است | طراحی شده:شرکت مهیانت شمال